Su Arıtma

Su Arıtma Cihazları Bakım Onarım Ve Satışı

Su Arıtma Cihazı Fiyatları

6 AŞAMALI KAPALI KASA  REVERSE OSMOSİS TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZLARI

 

 

                                                                                                    Kampanyalı Su arıtma Cihazlarımız İçin Tıklayın.

Cihaz Tipi 6  Aşamalı Kapalı Kasa Kabinli Günlük Kapasite 240 Litre/Gün Membran 75 GPD Amerikan  Membran   Tank Kapasitesi Dahili 5 Litre (2,2 Galon Metal )   Çalışma Basıncı 2~7 Bar  Musluk Paslanmaz Krom Mat Avrupa Musluk   Boyutlar (cm) 42x24x47

6.Filtre Alkali pH filtre: RO ünitesi ile arıtılmış suyunuza tamamen doğal kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum minerallerini ekler. Vücudumuz için son derece yararlı sağlıklı ve nitelikli mükemmel pH dengeli su üreterek Mineral ve pH dengeleyici olarak görev yapar.

NSF Onaylı, CE, WATER QUALİTY Belgeli


PROTON TURKEY KAPALI KASA POMPALI REVERSE OSMOSİS TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZI

ÖZELLİKLER:

5 AŞAMALI FİLTRE-YÜKSEK VERİMLİ SESSİZ POMPA-75 GPD FİLMTEC MEBRAN FİLTRE-12 LİTRE METAL TANK -ANKASTRE SERİ  MUSLUK-%100 TÜRKİYEDE ÜRETİLMEKTEDİR.


6 AŞAMALI AÇIK KASA POMPALI REVERSE OSMOSİS TEZGAH ALTI SU ARITMA CİHAZLARI

ÖZELLİKLER:

*YENİ* 6 AŞAMALI FİLTRE-YÜKSEK VERİMLİ SESSİZ POMPA-75 GPD AQUALİNE MEBRAN FİLTRE-12 LİTRE METAL TANK-ÇEVİRMELİ LÜX MUSLUK-ÖLÇÜLERİ:CİHAZ BOYUTU-37x45x20 TANK BOYUTU-28x38x28

6.Filtre Alkali pH filtre: RO ünitesi ile arıtılmış suyunuza tamamen doğal kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum minerallerini ekler. Vücudumuz için son derece yararlı sağlıklı ve nitelikli mükemmel pH dengeli su üreterek Mineral ve pH dengeleyici olarak görev yapar.

NSF Onaylı, CE, WATER QUALİTY Belgeli


SATIŞINI YAPTIĞIMIZ BİZDEN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ BAZI MARKA CİHAZLAR:

AQUALİNE-AQUATÜRK-COMTECH-SPRİNG WATER-İDEAL-HAYZEK-PROTON TURKEY

 

Su arıtma cihazlarımız 2 yıl yerinde onarım garantili olmasının yanı sıra, İzmir içi montaj ve kdv fiyatımıza dahildir.Tüm ürünlerimize kredi kartlarına 9 Aya kadar taksit imkânı sunmaktayız.

Organizasyon sistemi ile satış yapan kapı pazarlama firmalarının fiyat farklılıkları, siz müşterilerimizi kesinlikle ürünlerimizin kalitesi açısından yanılgıya düşürmesin.

Hangi tip su arıtma cihazı olursa olsun, sistemin yıllık periyodik bakımlarının teknik kişilerin kontrolünde mutlaka yapılması gerekmektedir, kaliteli hizmet veremeyen sadece pazarlama ve satış amacı güden firmaların sağlığınızı tehlikeye atmasına lütfen izin vermeyin.


Kendi içerisinde anlamsız rekabete girerek ne kadar adi malı ne kadar ucuza satarım diye bocalayan sahte toptancılara ve günübirlik web sitelerine lütfen itibar etmeyin. Sağlığınız ve ekonominiz için arıtma cihazı seçimlerinde profesyonel firmalardan ürün almaya dikkat ediniz.

Referanslarımızı görmek için tıklayınız.

SIKÇA SORULAN ÖNEMLİ DETAYLAR

 

Musluk sularını içme konusunda gerçekten endişelenmeli miyiz?

Evet, kesinlikle. Her ne kadar belediyeler tarafından güvenilirliği iddia edilse de şebeke sularında yaklaşık 700 organik ve inorganik madde belirlenmiştir ve bunlardan bazıları kansere, sakat doğumlara, nörolojik hastalıklara ve diğer bir çok hastalığa sebep olabilir.

   “Benim musluk suyumda sorun yok ve yıllardır içiyorum hiçbir şey olmuyor” neden böyle bir ürünü kullanayım?

Bir insan hayatı boyunca ortalama 50 ton su içer. Su içinde bulunan zararlı maddeler biranda olmasa bile zamanla insan vücuduna zarar verebilir. Dünya Sağlık Örgütü raporuna göre sağlıksız su altıncı ölüm nedeni olarak görülmektedir.

   Reverse Osmosis membranından mikrop geçer mi?

NTS su arıtma sistemleri hiper filtre mikroskobik gözeneklere sahiptir. Bilinen en küçük virüs membran filtre gözenek çapından 20 kat daha büyüktür ve sağlıklı çalışan bir Reverse Osmosis membranı suda bulunan mikro organizmaları ve zararlı karışımları geçirmez, steril, sağlıklı içme suyu üretir.

   Kullandığım  Su Arıtma Sistemlerinin bakımını nasıl yapacağım?

Sizin herhangi bir bakım yapmanıza gerek yoktur. NTS  Su Arıtma sistemleri teknik servis ağı şikayetlerinize en kısa zamanda çözüm getirir.Ayrıca müşteri talebi üzerine  filtre değişim zamanları  takip edilir.

    Su Arıtma Sistemleri suyu, damacana kaynak sularıyla karşılaştırıldığında kalite ve tat olarak nasıldır?

NTS su arıtma sistemleri suyu bir çok damacana kaynak suyundan daha kaliteli yani düşük TDS (Toplam Çözülmüş Katılar) değerli ve daha yumuşaktır. İçerdiği yüksek çözünmüş oksijen oranıyla her zaman tazedir. Damacana kaynak sularında bulunabilecek zararlı maddeler NTS Su Arıtma sistemleri suyunda bulunmaz. Tat olarak da yumuşak kaynak sularına benzer.

   Su Arıtma Sistemleri satın almaktansa kalitesinden emin olduğumuz bir damacana kaynak suyu kullanmak daha akıllıca değil mi?

Hayır. Su Arıtma sistemleri kendine ödenen parayı kısa sürede amorti eder. Daha sonrasında ise bedavaya yakın bir bedelle size kesintisiz ideal içme suyu üretir. Oysa damacana suyu ev ve işyerleriniz için sürekli bir sabit giderdir. Ayrıca en kaliteli damacana suyu bile rafta beklediği ve taşındığı sürelerde bayatlar ve risk içerir. Boşalan damacanaların en fazla 20 kere kullanılması gerektiğini biliyor musunuz?

    Su Arıtma Sistemleri’nin çalışırken dışarı su atması dezavantaj mıdır?

Gerçek anlamda arıtma mutlaka atığı olan arıtmadır. Atığı olmayan bir arıtmadan zararlı maddeler sudan tam anlamıyla alınamaz. Dışarıya atık su vermeyen arıtma yöntemlerinde zararlı maddelerin nereye gittiği sorulmalıdır. Ayrıca tuvalet sifonunu çektiğimizde bir defada ortalama 15 litre su kullandığımız düşünülürse bunun önemli bir sarfiyat olmadığı anlaşılır.

   Tezgah Altı Su  Arıtma Sistemleri almak yerine bina yada ev girişine içme suyu sistemi bağlamak daha uygun değil mi?

Hayır. Ev ve işyerlerinde 2 tür suya ihtiyaç vardır; İçme suyu ve kullanma suyu. Temizlik amacıyla kullanılan suyu içme suyu kalitesinde elde etmek çok maliyetli ve gereksizdir. Diğer taraftan en sağlıklı olan içme suyunu kullanma noktasında yani nerede tüketiyorsanız orada elde etmek ve tazeyken tüketmektir. Profesyonel bir sistemden çıkan içme suyunu tekrar tesisata gönderip pas ve asbest içerebilecek borularla temas ettirmek ve metrelerce mesafede bekletmek suyu tekrar kirletmek anlamına gelir.

Damacana Su Kullanım Ve Maliyet Tablosu

NTS Su Arıtma Cihazı, ödeyeceğiniz “cihaz bedeli”ni kısa zamanda amorti eder, periyotlarla değişen filtrelere ise “hazır su”ya verdiğiniz bedellerden cok daha uygun bedeller ödersiniz.

Sağlıklı ve emin olarak su içerken, su’ya az miktarlarda bedeller ödeyeceksiniz.

Web Stats
ihlas